Фестиваль спорту WPF KRAWA з пауерліфтингу та окремих вправ проходив в м. Харкові.
Слобожанщина радо зустріла наших прилуцьких спортсменів.
Прилуцький Козацький Полк делегував захищати честь Прилуччини двох спортсменів
Це Лесь Віталій, козак від Прилуцького Козацького Полку та його побратим і вихованець Смоголь Богдан.
Серед своєї категорії junior 20-23 вагою до 65кг, дивізіон RAW amauter, Віталій Лесь виборов призове перше місце у вправі станова тяга. Козак Прилуцького Козацького Полку виконав категорію МСМК.
Його побратим Богдан Смоголь також показав високий результат і зайняв першість в своїй категорії 18-19років вагою до 56кг в тій самій вправі станова тяга, виконавши категорію КМС.
Прилуцький Козацький Полк і вся Прилуччина пишається своїми спортсменами-богатирями, які попри свій молодий вік виборюють призові місця в міжнародних та регіональних змаганнях.
Лесь Віталій та Смоголь Богдан прославляють прилуцький, козацький край по всьому світові

Саме такою ми бачимо прилуцьку молодь!
Зусилля, які вкладає Прилуцький Козацький Полк у виховання молодого покоління, дає свої плоди.
Ми щиро вітаємо прилуцьких переможців і бажаємо їм тільки перемог і нових звершень на спортивному поприщі.