Прилуки
(095) 006 75 56
kozaki@email.ua

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 грудня країна вітає своїх захисників – військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. Прилуцький Козацький Полк теж вітав друзів – військових, які дислокуються в Прилуках.
З початком війни з російським агресором, з буремного 2014 року козаки неодноразово привозили на передову волонтерську допомогу, разом з усією країною підтримували українську армію. І ця підтримка не є одноразовою: нещодавно козаки ПКП долучилися до створення гідного спортивного залу для військових прилуцької частини, зокрема, для військовослужбовців строкової служби. Спортивні тренажери та боксерська “груша” вже передана солдатам.

6 грудня 2019 року у військовому містечку відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. Серед запрошених і речник ПКП Владислав Дзюба, який вітав захисників такими словами: “шановні друзі, саме ви сьогодні стоїте на захисті суверенітету та територіальної цілісності України, саме ви є гарантом безпеки від агресора і всі слова поваги та шани сьогодні лише для Вас. Прийміть від всієї великої козацької громади привітання з професійним святом. Можу всіх вас запевнити, що козаки завжди готові стояти з вами пліч-о-пліч. Слава Україні! “

Подякувавши козакам за співпрацю, командир військової частини Юрій Лісняк нагородив ГО Прилуцький Козацький Полк грамотою “За ініціативну громадську позицію, активну волонтерну діяльність, надання всебічної допомоги військовослужбовцям арсеналу ракетного озброєння та боєприпасів, проявлену небайдужість у нелегкі часи для країни та з нагоди свткування Дня Збройних Сил України”.

Підтримай нас, поділись з друзями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.